Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Клокун Л.О.

11 жовтня 2017 року в відділі економічного розвитку, торгівлі і туризму Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», КЛОКУН Ліліти Олегівни, претендента на посаду державного реєстратора відділу економічного розвитку, торгівлі і туризму Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, відділом економічного розвитку, торгівлі і туризму Малинської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Клокун Л.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Клокун Ліліти Олегівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».