Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Заречної Ю.П.

18 січня 2018 року в управлінні фінансів Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Заречної Юлії Петрівни, претендента на посаду начальника відділу доходів та економічного аналізу управління фінансів Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, управлінням фінансів Малинської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Заречної Ю.П.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Заречної Юлії Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».