Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Єщенко О.О.

04 жовтня 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Єщенко Ольги Олександрівни, яка пройшла за конкурсом  на тимчасово вакантну посаду головного спеціаліста-юрисконсульта відділу з питань праці та соціально – трудових відносин .

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Єщенко О.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Єщенко Ольги Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».