Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

Вже до кінця червня домогосподарства області отримають майже 1 млн грн компенсації за доїльні апарати

До кінця червня 149 догосподарствам Житомирщини, які утримуюють 3 і більше корів, перерахують майже 1 млн гривень компенсації за закуплені установки індивідуального доїння.

 Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

Детальніше...

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ в державі

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Детальніше...

"Гаряча лінія" з питань національно-патріотичного виховання, молоді та спорту

В управлінні національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації сьогодні, 19 червня, працює «пряма телефонна лінія».

Відповідати на запитання та надавати консультації з питань національно-патріотичного виховання, молодіжної політики та спорту буде начальник управління Світлана Миколаївна Гресь.

Телефонуйте за номером (0412) 47-44-36.

«Гаряча лінія» працюватиме з 9.00 год. до 13.00 год.

17 червня своє професійне свято відзначили люди, які стоять на сторожі людського життя

Урочисто вітала Малинщина своїх медиків напередодні їхнього професійного свята – Дня медичного працівника. Адже наші медичні працівники не просто висококваліфіковані спеціалісти, а чуйні й уважні до чужого горя люди, які віддаючи частину своє душі, свого тепла пацієнтам, зцілюють серця добрим словом підтримки та надії.

Детальніше...

17 червня в Україні відзначається День батька

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. А його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. У рамках  святкування Дня батька управлінням гуманітарної сфери  райдержадміністрації у Владівці  проведений конкурс «Файний Мен».

Детальніше...

Акція «Безпечні канікули» триває…

На попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул спрямована профілактична акція «Безпечні канікули», проведення якої у районі ініційовано Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 До проведення акції залучаються соціальні партнери: служба у справах дітей райдержадміністрації,  Малинський відділ поліції, сімейні лікарі.

Детальніше...

Ремонтувати дороги на Малинщині розпочало ТОВ «Автомагістраль»

Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники проводять ямковий ремонт дороги Черняхів-Малин-Людвинівка.  Наразі вже виконані підготовчі роботи  для усунення ямковості до перехрестя Горинь-Єлівка.

Детальніше...

Долучайтесь! Інститут української мови проводить опитування

Інститут української мови НАН України з метою проведення комплексного аналіз функціонування української мови в державі запрошує долучитися до опитування «Територіальні і соціокультурні особливості функціонування української мови в Україні».

 Опитування проводиться до 30 червня.

 Заповнити опитувальник можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpiUpejlYuoWXXcPbbW2i__5dAMAZiT5TUxggtMx3i4DtZ8g/viewform.

 Заповненні анкети вручну, згідно форми з Інтернету, можна надсилати на адресу: 01001, м. Київ, вул. М. Грушевського, 4, к. 601 (Інститут української мови НАН України).

Малинське районне управління ГУ ДПСС в Житомирській області рекомендує

На Малинщині, яка здавна щедра на лісові ягоди і гриби, у розпалі сезон збору чорниці – однієї з найулюбленіших лісових ягід.

Плоди чорниці містять вуглеводи, глюкозу, фруктозу, сахарозу, пектин, багато марганцю, міді, бору, титану, хрому. Вони покращують зір, регулюють функціонування травної системи, застосовуються у лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань.

Детальніше...

Земельний податок - у запитаннях та відповідях

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу використання землі в Україні є платним. Мешканці Малинщини, які зобов’язані платити земельний податок, почали  отримувати від Малинської об’єднаної державної податкової інспекції платіжки з інформацією про нараховані суми земельного податку, які мають сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Детальніше...