Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

Які штрафи заплатить роботодавець за неоформлених працівників та недопущення до перевірки

За неоформлених працівників, порушення трудового законодавства, недопущення до перевірок роботодавці несуть відповідальність у вигляді значних штрафів.

 Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА.

Детальніше...

Жителі області можуть пройти обстеження на надсучасному апарату УЗД

Такий сучасний апарат для проведення ультразвукової діагностики тепер використовується лікарями Житомирського обласного медичного консультативно-діагностичного центру. Даний прилад з максимальною точністю показує структуру органів та систем організму і має високу роздільну здатність,  якою не володіють інші апарати УЗД області. Тому пройти найретельнішу діагностику тепер може кожен житель області.

Детальніше...

Юстиція гарантує права батьків у спілкуванні з дитиною

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

  Захист прав найменших українців є пріоритетом як Міністерства юстиції, так і всього Уряду. Умовами повноцінного виховання дитини є постійний контакт з батьками та контакт з іншими родичами. Тому під час підготовки другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває ми пішли на безпрецедентний для нашої держави крок. Ми урівняли можливості для виховання й спілкування з дитиною як того з батьків, з ким вона проживає, так і того з батьків, хто мешкає окремо від дитини. Зокрема, було гарантоване право того з батьків, хто живе окремо, бачитися з малюком.

Детальніше...

Роз’яснення з питань будівельної амністії нададуть в управлінні регіонального розвитку Малинської РДА

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 №158, що зареєстрований в  Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 року за №976/32428, затверджено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Детальніше...

Жителі з усіх районів Житомирщини помолилися за автокефалію Помісної Православної Церкви разом із Президентом України

Символічно, що саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці тисячі віруючих українців, серед яких і жителі з усіх районів Житомирщини, зібрались на Софіївській площі у Києві та всі разом помолилися за автокефалію Помісної Православної Церкви.

Детальніше...

14 жовтня - день захисника України!

У день великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці українці відзначаємо День захисника України

Воїни-захисники є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві, адже свою місію вони виконують з честю, а народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Схиляю голову перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємося тим, хто заплатив за це своїм життям.

З нагоди всенародного  та освяченого вірою свята  - Дня захисника України - бажаю всім незламної волі, миру, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, невичепної енергії, звершення мрій і побажань!

Переконаний, нам вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною.

Слава Україні! Слава її  захисникам!

 

Голова  адміністрації                                Д,В. Кисельчук

День захисника України – свято, що об’єднує всіх небайдужих за долю країни

 

12 жовтня, напередодні великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, у великій залі засідань райдержадміністрації відбулося святкове зібрання з нагоди Дня захисника України на якому, були присутніми військовослужбовці - учасники  АТО, сім'ї загиблих героїв-земляків, волонтери, керівництво району та  громадськість.

Детальніше...

Завдяки електронним сервісам на початковому етапі будівництва можна не контактувати з посадовими особами

Завдяки електронним сервісам, впровадженим Державною архітектурно-будівельною інспекцією, на початковому етапі будівництва можна не контактувати з посадовими особами.

 Запровадження прозорості ДАБІ та зміни у законодавстві архітектори Житомирщини обговорили сьогодні, 10 жовтня, у Житомирі із заступником голови облдержадміністрації Романом Щебетовим та заступником начальника Управління ДАБІ у Житомирській області Сергієм Сербіним.

Детальніше...

Стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Права захисників»

Міністерство юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права. Ця кампанія покликана надати максимальну інформацію ветеранам про передбачені для них права і гарантії, а також як їх реалізувати і захистити.

Детальніше...