Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

Увага! Працюють «гарячі лінії» захисту прав споживачів

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги заявників з питань захисту прав споживачів, працює «гаряча лінія» Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – 34-24-31.

У разі порушення прав споживачів  також можна звернутися на  урядову «гарячу лінію»  - 1545.

До уваги жителів Малинщини!

У зв’язку з численними зверненнями  жителів району до голови  РДА щодо доступу абонентів мобільного зв’язку до служб екстренних викликів, Малинська  райдержадміністрація направила листи операторам телекомунікацій про виконання ними  зобов’язань щодо безоплатного виклику пожежної охорони, поліції, швидкої допомоги за телефонами «101», «102», «103» відповідно.

Детальніше...

До уваги жителів району!

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до результатів моніторингових лабораторних досліджень Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,  якість води в р. Визня у місці стихійного купання (с. Ворсівка) відповідає гігієнічним вимогам до води культурно-побутового водокористування.

До уваги населення! З 1 вересня розпочнеться перехід на цифрове телевізійне мовлення

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2. 

 Аналогове телебачення буде вимкнено на заміну більш прогресивному цифровому стандарту, перевагами якого є висока якість телевізійного сигналу та більша кількість програм. Насамперед, відчують різницю у перегляді телепрограм саме телеглядачі ефірного телебачення, які сьогодні приймають телепрограми, використовуючи кімнатну, зовнішню або колективну антену. 

Детальніше...

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ( із змінами) затверджено  Порядок надання щорічної допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Пунктом 12 вищевказаного Порядку передбачено, що громадяни, віднесені до 1 категорії, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості  в  межах  бюджетних призначень.

Детальніше...

Міський центр зайнятості на ринку соціальних послуг Малинщини (січень-липень 2018 р.)

Протягом січня-липня 2018 року послугами Малинського міського центру зайнятості скористалися 2582 особи (7 місяців 2017 р. - 2428), статус безробітного мали 964 громадян проти 1019 осіб в аналогічному періоді минулого року. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 833, середня тривалість укомплектування вакансій складала 12 днів. У середньому за сім місяців поточного року навантаження на одне робоче місце складало 3 особи.

Детальніше...

У Малині працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України в Житомирській області

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України в Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень в усіх районних центрах регіону.

У Малині громадська приймальня знаходиться за адресою: вул. Захарченка, 16, та працює щодня (крім вихідних) з 09.00 до 18.00. Наявну інформацію мешканці району можуть повідомляти за номерами (04133) 5-27-78, (098)-480-55-33 чи надсилати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальніше...

У центрі зайнятості провели семінар з попередження зовнішньої неврегульованої трудової міграції та торгівлі людьми

Трудова міграція  за кордон стає  для України  звичним явищем. Багатьох людей  низький рівень  життя  спонукає  до пошуку  заробітків  в інших країнах. Щоб захистити  шукачів роботи  від можливих  ризиків   3 серпня 2018 р. у рамках  Всесвітнього  дня  боротьби  з торгівлею людьми  в Малинському міському центрі зайнятості  відбувся семінар  з попередження зовнішньої  неврегульованої трудової міграції  та торгівлі людьми.  До проведення   просвітницького заходу  долучились  соціальні служби  міста та району: юрисконсульт міського центру  соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Голембіовська Маргарита, провідний спеціаліст районного центру  соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді  Фещенко Надія, провідний спеціаліст  відділу у справах сім’ї, молоді  та спорту  Малинської РДА Фальківська Людмила.

Детальніше...

Про видачу посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та іншим категоріям громадян

  З 25.07.2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 „Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян ”, якою, зокрема, затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

Детальніше...

Про соціальний захист окремих категорій населення району

Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України передбачено здійснення видатків з місцевого бюджету на місцеві програми соціального захисту окремих категорій населення.

Рішенням 15 сесії Малинської районної ради 7 скликання від 17.03.2017 № 205 затверджено Програму соціальної підтримки учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на 2017-2020 роки.

Детальніше...