Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

До уваги жителів Малинщини!

 

За інформацією наданою Житомирським  обласним центром з гідрометеорології, на території  нашого району можливі град, шквальні вітри, грози.   

Просимо враховувати цей прогноз при плануванні проведення вихідних днів.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій дзвоніть: 101.

 

23 травня – день вшанування борців за волю України

У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку, 23 травня, святкувати День Героїв. Свято було приурочене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Було також обумовлено, що саме у травні пішли з життя «кращі сини України XX століття»: Микола Міхновський, Симон Петлюра та Євген Коновалець.

Сьогодні – це свято не лише данина пам’яті минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму, а й день шани новітніх героїв, які відстоюють соборність і незалежність нашої Батьківщини.

 Українських вояків — борців за волю України різних поколінь — сьогодні вшанують під час проведення тематичних заходів у навчальних та бібліотечних закладах району.

Голова РДА: важливо аби в школах дітям хотілося навчатися

«А тому інвестування  в освіту дітей має бути питанням №1 на порядку денному завжди» - продовжує думку голова Малинської райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук.

За останні роки вдалося значно покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів району. Але не менш важливим є питання  забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними туалетними кімнатами. Наразі спрямовано  500 тисяч  освітньої субвенції на облаштування внутрішніх вбиралень в Малинівському НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів» та Луківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Детальніше...

До участі у державних програмах фінансової підтримки запрошуються фермерські господарства

Житомирським регіональним відділенням Українського Державного Фонду (Укрдержфонд) підтримки фермерських господарств проводиться прийом документів від фермерських господарств:

Детальніше...

Е-малятко: дев’ять послуг за однією заявою

В Україні загалом, і на Житомирщині зокрема, значної популярності набула послуга видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. З початку нинішнього року (станом на 15.05.2019) працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області батькам вручено 2002 перших документів дитини, що становить   69% від загальної кількості новонароджених.

Детальніше...

Служити народу України – престижно, почесно та надзвичайно відповідально

Під таким гаслом 17 травня 2019 року  пройшов Ярмарок вакансій,  організований  фахівцями Малинської  міської філії Житомирського обласного центру зайнятості, на який завітали більше сотні зацікавлених: це і шукачі роботи, і студенти, і випускники шкіл. 

Детальніше...

Святкували День матері та День сім'ї

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї управлінням гуманітарної сфери райдержадміністрації для сімей району організована екскурсія у ботанічний сад ім. Гришка, що в  столиці України  Києві.

Детальніше...

Як захистити своє право власності на земельну ділянку

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Що таке  самовільне зайняття земельної ділянки?

Це дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.

Детальніше...