Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

На Малинщині найвищий показник орендної плати за землю становить 14%

Упродовж   трьох годин районна земельна комісія розглянула 18 питань, які стояли на  порядку денному чергового засідання, що відбулося 13 квітня. 

Підходити до прийняття рішень не бюрократично, а в кожному випадку індивідуально – єдине завдання, яке ставить перед комісією голова РДА Дмитрій Кисельчук. А тому  кожне питання, яке виносилося на засідання комісії,  попередньо опрацьовано спеціалістами відділу у Малинському районі ГУ Держгеокадастру та управління регіонального розвитку райдержадміністрації. Адже достовірні дані про площі, межі та  конфігурацію земельних ділянок надають можливість прогнозувати використання земель, передбачити надходження, обгрунтовано нарахувати земельний податок, сприяти здійсненню раціональної політики у сфері формування ринку землі.

Детальніше...

Кожний другий вівторок місяця Дмитрій Кисельчук проводить виїзний прийом громадян в населених пунктах району

 Як правило прийом громадян голова райдержадміністрації здійснює на базі сільських рад. Це можливість не лише почути людей, а й поспілкуватися з членами виконавчих комітетів місцевих рад, представниками депутатського корпусу, оглянути об’єкти соціальної сфери, які функціонують на території громад.

17 квітня Дмитрій Кисельчук відвідав Малинівську сільську раду. З очільником громади Наталією Парфіненко обговорили  ряд питань, які потребують першочергового вирішення: ремонт комунальних доріг, проведення заходів у рамках місячника по благоустрою, організацію громадських робіт, освітлення сільських вулиць.

Також сільський голова ознайомила керівника району з планами розвитку територіальної громади та заходами, які заплановані на поточний рік.

Малинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує

 У весняно-літні дні зростає активність кліщів. Так звані «енцефалітні кліщі» – це кліщі з родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах території України, а в останні роки перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.

Кліщі є переносниками збудників вірусних, риккетсіозних, бактеріальних захворювань людей і тварин. Серед людей вони поширюють іксодовий кліщовий бореліоз (хворобу Лайма, Лайм-бореліоз), кліщовий енцефаліт, туляремію тощо.

Детальніше...

Про ситуацію на ринку праці Малинського району у I кварталі 2018 року

Послугами служби зайнятості у січні-березні 2018 року скористалися 1589  (3 місяці 2017р. -1999) осіб - жителів Малинщини, з них зі статусом безробітного було 640 (2017 р. – 721) осіб, в т.ч. 268 мешканці сільської місцевості, 294 громадян, що не можуть на рівних конкурувати на ринку праці та мають додаткові гарантії працевлаштування, з яких  44 особи з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше...

Децентралізація – питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу України, – Глава держави

Децентралізація в Україні є питанням цивілізаційного вибору та складовою євроатлантичного курсу нашої держави. Про це сказав Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

Детальніше...

Не вапнувати дерева і не білити бордюри тротуарів, – управління комунального господарства нагадує про правила благоустрою

Підприємства, установи та організації, які займаються благоустроєм територій та утриманням зелених насаджень у населених пунктах, не повинні білити вапном дерева та архітектурні спорудження.

Про це повідомляє заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Житомирської ОДА Тетяна Варема.

Детальніше...

21 квітня на Житомирщині відбудеться загальнообласний день благоустрою

21 квітня 2018 року на Житомирщині пройде загальнообласний день благоустрою, у рамках якого жителі області садитимуть дерева, зелені насадження, відбудеться акція із благоустрою територій пам’яток культурної спадщини.

Про це йдеться у розпорядженні голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича.

Відповідно до розпорядження, весь місяць, з 2 до 30 квітня, на Житомирщині наводитимуть лад у населених пунктах – прибиратимуть сміття та займатимуться благоустроєм території. 

Встановлюється єдиний санітарний день – четвер.

До кінця квітня приводитимуть у належний стан і зупинки громадського транспорту, дорожні знаки, бар’єрні огорожі, покриття доріг, елементи мостів та переходів, здійснюватимуть розмітку доріг.

Також голова ОДА Ігор Гундич запроваджує практику проведення рейдів щодо виконання підприємствами, установами та організаціями вимог з утримання в належному санітарно-екологічному стані територій, що належать до сфери управління центральних та місцевих органів влади.

Шановні жителі та гості Малинщини!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я, добробуту і миру!

Святий Великдень приходить до нас із радісною музикою церковних передзвонів, запашною паскою і різнобарвними писанками, несе довгоочікувану радість перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. І найголовніше, що ми маємо пам’ятати в цей день і завжди: Бог вчить нас любити і цінувати один одного.

Нехай це світле і радісне свято, що народжується у теплих променях квітневого сонця, увійде до кожної  оселі, наповнить серце світлими почуттями надії і любові, щастя і добра!

Христос Воскрес!

З повагою та найкращими побажаннями

Голова Малинської районної державної адміністрації        Дмитрій Кисельчук

До уваги небайдужих громадян!

03 квітня о 01:50 в с. Сичівка Малинського району трапилася жахлива трагедія – пожежа в приватному житловому будинку, де проживала родина з п’ятьма неповнолітніми дітьми. Внаслідок пожежі двоє найменших дітей загинули. Полум’я знищило все нажите майно родини.

Наразі вирішується питання забезпечення даної родини житлом.

Існує нагальна потреба у речах першої необхідності (посуд, постільна білизна, одяг, взуття тощо).

Просимо всіх небайдужих допомогти родині!  

Допомогу можна спрямувати через службу районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  (каб.403, адмінприміщення РДА), або, безпосередньо, через  Луківську сільську раду.

Управління з питань регіонального розвитку райдержадміністрації попереджає:

З початком весняно-літнього періоду пожежі, що пов’язані із випалюванням сухої трави та інших рослинних рештків стають справжнім лихом. Головною причиною виникнення таких загорань є людська недбалість і недотримання елементарних правил протипожежної безпеки. Запалюючи багаття під час відпочинку в лісі, чи спалюючи минулорічну суху рослинність в себе на городі, громадяни не замислюються над тим, що своєю поведінкою вони здатні          спричинити масштабну пожежу.

Детальніше...