Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Очищення влади

Про гроші, засипані камінням, говорили на позачерговій колегії РДА

Упродовж останніх років однією із ключових тем порядку денного всіх нарад, колегій, семінарів залишається питання неналежного стану доріг у районі. Частo погані дороги пов’язують з недостатнім обсягом фінансування. При цьому проблема недофінансування − болісна, але далеко не ключова. Маємо ще відсутність належного контролю за ремонтом доріг,  а відтак - неефективне використання бюджетних коштів. Саме так сталося і на Малинщині, де у 2017 році у рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в Житомирській області проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Житомирської області Забране – Візня, через Буки, Ворсівку згідно Договору №178 між Службою автомобільних доріг у Житомирській області (Замовник) та ТОВ «Вест Білдінг Груп» (Підрядник).

Детальніше...

Купання на Водохреща: правила і помилки

Занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Хрещення Господнього. Для того, щоб купання в крижаній воді пройшло максимально корисно і безпечно, відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації надає інформацію щодо правил купання в ополонці.

Слід пам’ятати:

Детальніше...

До уваги громадян, які отримують соціальні допомоги

З 01 січня 2018 року набирають чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям ( батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного із батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Детальніше...

Постраждалі учасники Революції Гідності матимуть 75% знижку на комунальні послуги

З 24 лютого 2018 року постраждалі учасники Революції Гідності та члени сімей загиблих отримають право на 75-відсоткову знижку плати за користування житлом та комунальні послуги, а також право на інші пільги, передбачені ст.12 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Детальніше...

В Україні підвищується рівень захворюваності на кір

За інформацією Малинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області протягом 2017 року за оперативними даними МОЗ по Україні зареєстровано 4782 випадки захворювання на кір у 24 регіонах України. Це у 46,7 разів більше, ніж за 2016 рік. Ріст захворюваності відбувся в основному за рахунок дітей, питома вага яких серед хворих становила 73%. Найбільший рівень захворюваності кором спостерігався в Івано-Франківській, Одеській і Закарпатській областях. В Одеській області зареєстровано 5 летальних випадків від кору.

Детальніше...

У 2017 році жителі області взяли «теплі» кредити на понад 94 млн грн.

У 2017 році у Житомирській області уклали 5093 кредитні договори на отримання «теплого» кредиту – 5066 із фізичними особами та 27 із ОСББ.

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

Детальніше...

Як працюватиме медична реформа на Житомирщині у 2018 році

З 1 січня 2018 року розпочалось поетапне запровадження медичної реформи в Україні – принцип «гроші ходять за пацієнтом» працюватиме для первинної ланки.

Це одна з головних реформ, яку Президент Петро Порошенко підписав в останні дні 2017 року.

Міністерство охорони здоров’я розробила детальний план впровадження медичної реформи. Тому жителі Житомирщини разом зі всіма українцями пройдуть кілька етапів реформи первинної ланки у 2018 році.

Детальніше...

Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав. 

Детальніше...