Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Кириченка С.В.

19 липня 2016 року в Малинській районній державній адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Кириченка Сергія Васильовича, претендента на посаду начальника відділу цивільного захисту Малинської районної державної адміністрації.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, Малинською райдержадміністрацією проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Кириченка С.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кириченка Сергія Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».