Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Микитенко Л.В.

09 серпня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Микитенко Людмили Вікторівни, претендента  на посаду провідного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Микитенко Л.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Микитенко Людмили Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».