Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Снітко О.В.

09 серпня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Снітко Ольги Володимирівни, претендента  на посаду провідного спеціаліста відділу надання субсидій та допомог  управління праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Снітко О.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Снітко Ольги Володимирівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».