Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Парфіненко І.М.

09 серпня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Парфіненко Ірини Михайлівни, претендента  на посаду головного спеціаліста з питань персоналу  управління праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Парфіненко І.М.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Парфіненко Ірини Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».