Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Недашківського П.П.

22 листопада 2016 року у Малинській районній державній адміністрації завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», НЕДАШКІВСЬКОГО Павла Павловича, претендента на посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Малинської районної державної адміністрації.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №563, Малинською райдержадміністрацією проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Недашківського П.П.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Недашківського Павла Павловича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».