Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Оголошення

Щодо запровадження системи HACCP у закладах громадського харчування

Малинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що відповідно до частини 2 пп. 1 п. 1 прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо харчових продуктів” від 22.07.2016 № 1602-VII з 20 вересня 2017 року в Україні набрали чинності норми, що передбачають обов’язковість запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є неперероблені інгредієнти тваринного походження.  

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у ІІ обласному конкурсі «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…»

З метою популяризації національно-патріотичної спадщини України, проводиться ІІ обласний конкурс «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…», присвячений Дню Героїв України.

Конкурс проходить у трьох номінаціях:

  1. Конкурс дитячих малюнків (категорія 12-14 років).
  2. Конкурс літературних творів «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…» (категорія 12-14 років і категорія 15-17 років)
  3. Конкурс історичних досліджень «Герої України – жителі мого району» ( категорія 12-17 років).

Для участі у першому етапі конкурсу необхідно до 12.05.2018 року надати конкурсну роботу (в електронному вигляді) до управління гуманітарної сфери райдержадміністрації (каб. №206).

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE-2018: Українських вчителів запрошують позмагатися за 250 тис. грн

Фізиків та ліриків, з міст чи селищ, з великим стажем чи маленьким досвідом — усі вчителі середньої школи можуть подати заявку на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге пройде в Україні. Номінувати свого вчителя також зможе кожен українець.

Детальніше...

Про проведення І Регіональний форуму «Житомирщина – територія можливостей»

16 травня 2018 року в м.Житомирі відбудеться  І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей», на якому буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також проведено, у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій, обговорення проблем та перспектив Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.

Детальна інформація та реєстрація для участі у Форумі за посиланням: http://forum.znau.edu/ua/.

Шановні керівники творчих колективів України!

29 квітня 2018 року у столиці України за адресою: м. Київ, пр-т Комарова,1, концертний зал Київського авіаційного університету, відбудеться Всеукраїнський хореографічний конкурс-огляд «Феєрія Танцю», присвячений Міжнародному Дню Танцю.

Участь у програмі передбачає два види – на вибір:

1)звичайний виступ без оцінювання журі(концертний);

2)змагальний виступ (конкурсний, з оцінюванням і нагородженням за рішенням журі Конкурсу).

Вкладення:
Скачати цей файл (ПОЛОЖЕННЯ.doc)ПОЛОЖЕННЯ.doc148 Кб

Детальніше...

Державний комітет телебачення і радіомовлення повідомляє

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів".

Таким чином завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Детальніше...

Про стажування в Америці

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програми SABIT інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямком «Охорона здоров’я: Управління клініками».

Для участі у Програмі стажування запрошують приймати участь лише фахівців приватних закладів. Анкети на конкурс Програми стажування приймаються до15.02.2018 .

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок анкети на участь та інструкцію щодо її заповнення  можна отримати за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/healthcare-clinics-app-2018-ru.doc

Про проведення Конкурсу-фестивалю «Перлина Fest»

10 березня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться ІV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Конкурс відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Контакти оргкомітету:

044-586-40-11,067-520-11-35 Анастасія

http://www.perlyny.com.ua

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

Мета конкурсу – наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі.

Детальніше...