Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Оголошення

Як долучитись до команди бюро змін «Дитяча Демократія» на Житомирщині. УМОВИ конкурсу

На Житомирщині розпочинається прийом заявок та конкурсних робіт до участі у молодіжному проекті «Дитяча Демократія». Переможці конкурсу увійдуть до складу Бюро змін «Дитяча Демократія», отримають знання та навички з проектного менеджменту, побудують демократичні стосунки з дорослими членами команди і разом з експертами реалізують найцікавіші ідеї.

Проект Бюро змін «Дитяча Демократія» презентувала дружина Президента Марина Порошенко в «Арсеналі Ідей» під час робочого візиту до Житомирщини 29 жовтня. 

Детальніше...

Увага! Конкурс на кращий відеоролик "Я люблю наш Малин"

 Під час відзначення  Дня міста Малина народним депутатом України Павлом Дзюбликом  оголошено  конкурс на кращий відеоролик "Я люблю наш Малин" у рамках проекту "Україна - це ми".

Вік учасників необмежений, з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційній сторінці у Фейсбук. https://www.facebook.com/groups/ukrainatsemu/  

На переможця чекає приз - 10000 грн. 

Молодь Житомирщини запрошують стати волонтерами у проектах Європейського корпусу солідарності

Українська молодь віком 18-30 років має можливість взяти участь у проектах Європейського корпусу солідарності у сфері волонтерської діяльності.

 Європейська комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливість для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватися, знаходити робочі місця, а також реалізовувати власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Детальніше...

Про конкурс на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі в конкурсі  на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Заявка на участь у конкурсі відповідно до Положення  про щорічну премію  Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року №1058, подається  Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2018 року разом з виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії,  автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обгрунтування. Висунення видання на здобуття премії. Анотації на видання.

Детальніше...

Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області у 2018 році

З метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.05.2018 № 177 «Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області» з 01 червня 2018 року до 30 листопада 2018 року відкрито навігацію.

У цей період  забороняється власникам маломірних (малих) суден та баз-стоянок користуватися  маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразка, нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час.

Під час сезону відпочинку на воді в місцях масового скупчення населення у належному стані мають підтримуватися  рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування.

Увага! Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

 З 22 травня Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

Тематика конкурсу:

  1. Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах.
  2. Формування безпечного життєвого середовища.
  3. Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

    Положення про конкурс (додаток 1)

    Примірна заявка на участь (додаток 2)

    Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування запрошує до участі у конкурсі креативні та активні громади!    

Щодо запровадження системи HACCP у закладах громадського харчування

Малинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що відповідно до частини 2 пп. 1 п. 1 прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо харчових продуктів” від 22.07.2016 № 1602-VII з 20 вересня 2017 року в Україні набрали чинності норми, що передбачають обов’язковість запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є неперероблені інгредієнти тваринного походження.  

Детальніше...

Державний комітет телебачення і радіомовлення повідомляє

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів".

Таким чином завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Детальніше...