Про участь у конкурсі

Міжнародна  організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Починаючи з 2014 року, Представництво МОМ реалізує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО).  Проект «Сприяння відбудови та сталому розвязанню проблем ВОП та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, триватиме з січня 2017 року до липня 2018 року.

Завданнями проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, спрямованих на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення  соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині  громади; розширення  спектру соціальних послуг для населення громади за місцем  проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Проект соціального згуртування  запланований до впровадження у 12 областях України, серед яких і Житомирська. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада долучатиметься до реалізації проекту.

Міжнародна  організація з міграції запрошує громади району  взяти участь у проекті.

Детальна інформація на веб-сайті МОМ: http//iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchacti-u-proekti-ua1-2017-012

Контактна особа від МОМ Анна Єрьоміна (тел.:044 568 5015, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.@iom.int).