Інформаційне повідомлення

Національний банк України  повідомляє про те, що в рамках реформування регіональної мережі (постанова Правління Нацбанку України від 22 серпня 2014 року №523) з 01 березня 2017 року припинена доставка кореспонденції відділеннями УДППЗ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Б. Лятошинського,5, м. Житомир,10014.

Для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Нацбанку) Житомирського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, наразі здійснюється  за поштовою адресою  юридичної особи: вул. Інститутська,9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіцийний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та декларування валютних цінностей, доходів і майна, що належить резиденту України і знаходяться за її межами, для субєктів підприємницької діяльності Житомирської області та м. Житомира здійснюватиметься у м. Києві за адресою: пл. Контрактова, 2б, 2 підїзд, тел. (044)230-17-69;

адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська,9, м. Київ, 01601.