Оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

9 червня 2017 року Мінрегіоном оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який проводиться для представників журналістської спільноти в номінаціях «Онлайн-публікація», «Стаття», «Радіоматеріал» та «Відеоматеріал».

Конкурс присвячено висвітленню здобутків громад і триваючій реформі місцевого самоврядування та децентралізації влади, серед перших результатів якої формування спроможних об»єднаних територіальних громад, зміцнення ресурсної бази місцевого самоврядування, реалізація проектів інфраструктурного розвитку на місцевому і регіональному рівні, підвищення якості надання послуг населенню та інші.

Для участі у Конкурсі потрібно до 15 жовтня 2017 року заповнити онлайн заявку (зміст гул-форми додається), що розташована за адресою http://bit.ly/contest2017media, та додати до неї посилання на медіа-матеріал (публікація, аудіо-, відеозапис), який було вперше опубліковано не раніше 1 січня 2017 року в регіональних ЗМІ будь-якої форми власності.

За результатами Конкурсу його переможці нагороджуються дипломами Мінрегіону І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломом «Спеціальна відзнака» і грошовими призами від Ради Європи.

Контактні особи Мінрегіону із зазначених питань: Яровенко Наталія Петрівна тел.:(044) 590-4-776, Арсенюк Тетяна Андріївна тел.:(044) 590-4-781, Базарна Ольга Вікторівна (+38(097)210-50-20, оЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).