Оголошення

Запрошують до участі у конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"

2 грудня 2017 року у Києві, за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Київської міської державної адміністрації, відбудеться ІІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина-Fest».

Конкурс відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Окремою номінацією Конкурсу стала «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячі (молодіжні) творчі колективи та окремих виконавців Малинщини взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умови участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua/