Про здобуття Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2018»

У березні 2018 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» святкуватиме свій ювілей та 10-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни. З першого року проведення та вручення Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України.

За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com