Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Оголошення

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

Мета конкурсу – наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі.

Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроетах.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень.

Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Конкурс_«Підтримай_Вікімандри_українською»

Приклади оформлення статей про міста, маршрути, аеропорти:

uk.wikivoyage.org/wiki/На_Говерлу_і_Прутецькі_водоспади, uk.wikivoyage.org/wiki/Київ, uk.wikivoyage.org/wiki/Мехіко_(аеропорт).

Перед написанням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Довідка.

Пропозиції щодо співпраці та запитання до організаційного комітету конкурсу можна адресувати на електронну адресу: wmua-staff @ uk.wikimedia.org.ua