Оголошення

Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області у 2018 році

З метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.05.2018 № 177 «Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області» з 01 червня 2018 року до 30 листопада 2018 року відкрито навігацію.

У цей період  забороняється власникам маломірних (малих) суден та баз-стоянок користуватися  маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразка, нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час.

Під час сезону відпочинку на воді в місцях масового скупчення населення у належному стані мають підтримуватися  рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування.