Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Оголошення

Про вступну кампанію у Національній академії державного управління при Президентові України

Національна академія державного управління при Президентові України  (далі – Національна академія) – є головним освітньо-науковим закладом у системі підготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та здійснює підготовку магістрів у галузі знань «Публічне управління та адміністрування», що дозволяє слухачам отримати сучасні знання для ефективного проведення державно-управлінських реформ.

Законами України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування» передбачено, що саме професійна освіта державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування є основою підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Створення професійного інституту публічної служби дозволить успішно реалізувати реформи у всіх сферах суспільного життя.

У Національній академії з 01 квітня 2019 року розпочинається вступна кампанія.

Про початок вступної компанії, умови вступу, форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування», за якою здійснюється підготовка магістрів у Національній академії можна ознайомитися за посиланням  http://academy.gov.ua/.