ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 29,2118 га розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради Малинського району, Житомирської області для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року Малинська районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду Детального плану території земельної ділянки площею 29,2118 га розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради Малинського району, Житомирської області для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування.

Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування.

Проект виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування даної території.

В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та благоустрою і озеленення території; інженерного забезпечення, розміщення інженерних мереж споруд; транспортного обслуговування; містобудівні умови та обмеження земельних ділянок.

До графічних матеріалів входить:

- схема меж земельної ділянки;

- ситуаційний план;

- план існуючого використання території;

- схема планувальних обмежень;

- проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів;

- схема інженерної підготовки території та вертикального планування;

- схема інженерних мереж, споруд.

У змісті Детального плану території визначені:

- оцінка сучасного стану території (містобудівна оцінка території, історична довідка, характеристика природно-кліматичних, інженерно-будівельних, інженерно-геологічних та інженерно-гідрологічних умов);

- основні принципи планувально-просторової організації території (архітектурно-планувальне рішення, характеристика намірів забудови планувально-просторової організації території);

-  вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок;

-  інженерне підготовлення та інженерний захист території;

-  комплексний благоустрій та озеленення;

-  Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища;

- основні техніко-економічні показники:

Назва споруди, будівлі

Одиниці виміру

Показники

1

Площа земельної ділянки

Га

2

Площа забудови

3

Відсоток забудови

4

Площа покриття

5

Площа озеленення

6

Відсоток озеленення

Термін експлуатації будівель (максимальний)

років

100

Проект детального плану території розроблений ПП «Імперія Будівництва» (головний архітектор проекту – Ю.В.Молодико) на підставі розпорядження голови Малинської районної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року    № 67 «Про розроблення детального плану території, розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради, для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування».

Замовник містобудівної документації – Малинська районна державна адміністрація Житомирської області.

Фінансування робіт здійснюється за кошти РО «Старопігійний жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись:

• на електронних носіях - на офіційній веб-сторінці Малинської райдержадміністрації;
  • на паперових носіях в приміщенні Чоповицької селищної ради за адресою: смт. Чоповичі, Малинського району, вул. Вайсера, 1а.

Зауваження та пропозиції до проекту подаються з 06.06.2019 до  05.07.2019  за поштовою адресою: 11601, м. Малин, площа Соборна, 6-а,  на ім’я начальника управління регіонального розвитку Малинської райдержадміністрації у письмовому  вигляді з зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 25 червня 2019 року о 10.00 год. в приміщені будинку культури смт. Чоповичі.

Вкладення:
Скачати цей файл (dodatok.pdf)dodatok.pdf3994 Кб