Оголошення

Студентів закладів вищої освіти Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі «Розумним Бути Модно»

До 30 вересня 2019 року триває прийом конкурсних робіт в рамках соціального проекту «Розумним Бути Модно». Переможці отримають гранти на навчання у вигляді грошових коштів. Сума винагороди буде відповідати тій, що студент-переможець сплачує за своє навчання. Якщо це перше місце, то студент отримає кошти в розмірі річної оплати за навчання на своїй спеціальності. За друге – оплата за 6 місяців навчання, за третє – за три.

Студенти державної форми отримають стипендіальне забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання. Отримані кошти зможуть витратити за власним розсудом.

Для участі в конкурсі студентам пропонується написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Питання тематики пропонується розглядати за напрямом, який студент вважає найцікавішим для себе. Жодних обмежень з приводу спеціальності, на якій навчається конкурсант та напрямку написання роботи не існує.

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти закладів вищої освіти а також університетів та інститутів області, які офіційно приймають участь. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням: http://openmedia.com.ua/vuz-list

Організаторами конкурсу виступають холдинг Опен Медіа Групп та партнери:

• likar.info- Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua- Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info- Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua- Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.