Про субсидії

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

В умовах значного підвищення цін і тарифів на житлово - комунальні послуги затверджено спрощений механізм призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого  та рідкого пічного побутового палива.

Громадяни, яких цікавить будь – яке питання, пов’язане з участю у Програмі житлових   субсидій,   інформація щодо заповнення заяв та декларацій можуть   отримати   вичерпні   роз’яснення   у телефонному  режимі, або усній формі звернувшись в  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ»  5-33-18; 5-14-87

Станом на 01.09.2015 до управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації  звернулись за призначенням житлових субсидій (за новим порядком) - 1513 сімей;    призначено житлові субсидії  1508 сім’ям  на загальну суму 2 млн.110 тис.грн., (на 1млн. 735 грн. більше, ніж за відповідний період 2014 року), профінансовано 1 млн. 077 тис.грн.