Про субсидії

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє

Станом на 08.09.2015 р.  відповідно до спрощеного порядку призначення та надання населенню житлових субсидій:

звернулось за призначенням житлових субсидій

- за новим порядком                               - 1633 сім’ї

призначено житлові субсидії  з початку року

- за новим порядком                            -   1610 сім’ям

З початку року районною  комісію з питань надання  житлових субсидій та державних   допомог   розглянуто 149 звернень, відмови у призначенні субсидій за рішенням районної комісії відсутні.

Повідомлення про рішення щодо призначення та розмір призначеної субсидії до заявників доставляються через соціальних робітників територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) в Малинському районі, представників сільських та селищних рад, при особистому звернення або по телефону.

Станом на 01.09.2015р. призначено житлових субсидій на загальну суму 2  млн. 110,2 тис.грн.,

(на 1 млн. 735,2 тис.грн. більше, ніж за відповідний період 2014 року).

Середній розмір призначених субсидій на тверде паливо та скрапленийм газ становить 1295,9 грн.

За призначенням житлових субсидій звернулось 6 осіб, які втратили право на пільги в зв’язку з тим, що їх середньомісячний дохід перевищує встановлений розмір податкової соціальної пільги (1710 грн.).

Звернулось 11 представників сімей, до складу яких входять  мобілізовані військові, із яких: 8 сім'ям призначено житлову субсидію; 3- питання розглядатиметься на засіданні районної комісії.

Станом на 08.09.2015 року жителям району доставлено 9980 комплектів документів на призначення житлової субсидії.  На випадок втрати або псування бланки заяв та декларацій на призначення субсидій є в наявності в кожної листоноші району.

Телефон «гарячої» лінії  з призначення субсидії: 5-14-87