Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Цивільний захист

Порушення правил безпечної поведінки на воді - основна причина нещасних випадків

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації нагадує, що купатися треба на пляжах та спеціально обладнаних для купання місцях. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода та рівне дно.

Як безпечно поводитись на воді:

Детальніше...

У зв'язку із високою температурою повітря управління регіонального розвитку РДА рекомендує

З метою попередження виникнення небезпечних для здоров'я і життя людини наслідків впливу високої температури повітря пропонуємо дотримуватися основних рекомендацій: 


- по можливості обмежувати перебування на вулиці, особливо з 12-ї до 15-ї години;


- вживати підвищену кількість води та інших безалкогольних напоїв для запобігання зневоднення організму. Для компенсації втрат рідини і мікроелементів рекомендується вживати: підсолену і мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочна сироватка), соки, несолодкі відвари ягід і фруктів, зелений чай. Вживання газованих напоїв необхідно обмежити;


- по можливості обмежити фізичні навантаження, особливо під відкритим сонцем і в години найбільшої спеки. Обмін тепла в організмі людини залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку та будови тіла. Необхідно знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару; 


-  житлових і службових приміщеннях рекомендується проведення щоденного вологого прибирання;


-  період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких та натуральних матеріалів, носити головні убори, а також уникати тісного одягу;


-  приймати їжу, яка легко засвоюється, з багатим вмістом вітамінів і мінеральних речовин, надавати перевагу овочам та фруктам, уникати вживання алкоголю.

7 міфів про грип

Грип залишається одним із найбільш міфологізованих захворювань. Ви досі вірите, що вітамін С захистить від грипу, протяг, холод чи щеплення можуть стати причиною грипу, а антибіотики та чай з малини допоможуть одужати? У підбірці пояснюємо, чому це лише міфи.

Детальніше...

Профілактика переохолодження: як зберегти здоров’я в холод

У зв'язку зі зниженням добової температури Міністерство охорони здоров'я України звертається до населення з проханням дотримуватися порад медиків, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм. 

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7 °C вже вважають такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров'ям. 

Детальніше...

У Малинському районі відкриті пункти обігріву

Малинський район

Управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації,

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

(0233) 5-21-81,

5-33-18

 

 

 

 

 

Територіальний центр Малинського р-ну.

5-21-81

м. Малин

вул. Тараскіна, 5

м. Малин

вул. Тараскіна, 5

УПСЗН

5-33-18

м. Малин

вул. Тараскіна, 5

м. Малин

вул. Тараскіна, 5

Недашківська с/р.

9-51-42

с. Недашки

вул. Центральна,2

с. Недашки

вул. Центральна,2

Чоповицька лікарня

7-31-55

смт. Чоповичі,

вул. Вайсера, 46

Чоповичі,

вул. Вайсера, 46

ФАП

6-12-39

с. Горинь

вул. Центральна, 30

с. Горинь

вул. Центральна, 30

Малинівська с/р.

9-82-31

с. Малинівка

вул. Молодіжна,4

с. Малинівка

вул. Молодіжна,4

ФАП

9-82-31

с. Різня

вул. Молоді, 12

с. Різня

вул. Молоді, 12

ФАП

9-82-31

с. Лумля вул. Гоголя

с. Лумля вул. Гоголя

Сільська лікарська амбулаторія сімейної медицини

6-33-26

с. Скурати

вул. Соборна, 3

с. Скурати

вул. Соборна, 3

 

Основні правила безпечного поводження з газом

Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив  лише радість і тепло, кожний член сім'ї повинен знати і суворо дотриму­ватись правил безпечного користування газом, усвідомлювати на­слідки порушення цих правил.

Детальніше...

Відділ цивільного захисту населення РДА нагадує правила пожежної безпеки

При користуванні пічним опаленням, газовими та електронагрівальними приладами слід запам'ятати й виконувати правила пожежної безпеки:

- електронагрівальні прилади інша побутова техніка повинні вмикатися в електромережу тільки за допомогою справних штепсельних з'єднань та електророзеток заводського виготовлення;

- температура зовнішньої поверхні електроопалювальних приладів у найбільш нагрітому місці в нормальному режимі роботи не повинна перевищувати 85°С;

- відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0,25 м.

Детальніше...

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації попереджає

Вкрай шкідливі речовини для здоров’я - чадний газ, пил, окис азоту, важкі метали, діоксини - потрапляють у повітря разом з димом від горілого листя. У людей, які вдихають таке повітря, знижується імунітет, посилюються хронічні і серцево-судинні захворювання.

Детальніше...