Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Цивільний захист

До уваги жителів району!

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до результатів моніторингових лабораторних досліджень Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,  якість води в р. Визня у місці стихійного купання (с. Ворсівка) відповідає гігієнічним вимогам до води культурно-побутового водокористування.

Основні правила безпечного поводження з газом

Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив  лише радість і тепло, кожний член сім'ї повинен знати і суворо дотриму­ватись правил безпечного користування газом, усвідомлювати на­слідки порушення цих правил.

Детальніше...

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації попереджає

Вкрай шкідливі речовини для здоров’я - чадний газ, пил, окис азоту, важкі метали, діоксини - потрапляють у повітря разом з димом від горілого листя. У людей, які вдихають таке повітря, знижується імунітет, посилюються хронічні і серцево-судинні захворювання.

Детальніше...

Питання цивільного захисту населення обговорили у Новоград-Волинському

Час диктує реальне та дієве реагування на надзвичайні ситуації, яких на жаль з кожним роком не меншає. Бути готовими до будь-яких нештатних ситуацій і захистити населення – основне завдання цивільного захисту.

27 вересня 2017 року в м. Новоград – Волинський відбувся семінар – нарада на тему: «Організація роботи з питань цивільного захисту в мирний час та в особливий період в райдержадміністраціях, об’єднаних територіальних громадах», в якому взяла участь головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту Малинської райдержадміністрації Олена Мороз. поновили знання і вдячні за організацію семінару.

Про безпеку громадян на залізничному транспорті України

 Станом на 01.07.2016 року на залізниці, підприємствах залізничного транспорту України (на станціях, перегонах, територіях підприємств) внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеню тяжкості 102 сторонні залізничному транспорту особи, в т.ч. 88 із смертельним наслідком. За аналогічний період 2015 року травмовано 82 особи, з них 60 – смертельно. На станціях травмовано 38 осіб, з низ 23 смертельно. На перегонах – 63 особи, з них 44 – смертельно. В інших місцях 1 випадок травмування зі смертельним наслідком.

 Переважна більшість громадян на залізничних коліях травмується в результаті не усвідомлення можливих наслідків дії небезпечного фактора від рухомого складу, що рухається.

 Переважна більшість нещасних випадків травмування сторонніх громадян, у тому числі зі смертельним наслідком, які трапляються на залізниці, стається в результаті порушення громадянами «Правил безпеки на залізничному транспорті України» та «Правил поведінки громадян на залізничному транспорті», а саме: переходу залізничних колій у невстановленому місці, ходіння по залізничних коліях, посадки та висадки під час руху поїзда та інші.

 Багато громадян, які знаходяться на залізничній колії поводяться як їм заманеться. Прагнучи скоротити шлях, заощадити хвилину- другу, переходять залізничну колію у невстановлених для цього місцях. Деякі з них відбуваються травмами, а інші платять за свою необачність життям. Чимало є ризикуючих стрибати з поїзду на ходу, як результат багато з них травмуються та гинуть.

 Не дозволяйте дітям ходити та грати на коліях поблизу залізниці. Не залишайте дітей без нагляду. Попереджуйте їх про небезпеку! Безпека маленьких громадян залежить від уважного та дбайливого до них ставлення зі сторони дорослих!

 Життя – дуже важка розплата за безтурботність та халатність. Залізнична колія – зона підвищеної небезпеки. Про це повинен пам’ятати кожен.

 Правила  безпеки громадян на залізничному транспорті України

Вкладення:
Скачати цей файл (dodatok.doc)dodatok.doc32 Кб