Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Цивільний захист

Проведення заходів з дезінфекції місць масового перебування людей в с. Лумля

На виконання розпорядження керівника робіт від 17 вересня 2020 року № 20 у зв’язку зі встановленням діагнозу COVID-19 жителю с.Лумля Малинського району працівниками 13 ДПРЧ проведено заходи з дезінфекції місць масового скупчення людей з метою запобіганню поширенню коронавірусної інфекції.

Детальніше...

Знову небезпечна знахідка!

15.09.2020 року на території Малинського району саперною групою ДСНС України в Житомирській області було знешкоджено боєздатну ручну гранату часів великої вітчизняної війни, яка була виявлена киянином, який приїхав відвідати рідні місця, на полі біля с.Гуска Дібрівської сільської ради. Нагадуємо, будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів, адже застарілі боєприпаси дотепер несуть загрозу людям, з часом не втрачають своєї смертельної сили і стають ще більш небезпечними під впливом атмосферних явищ.

Про проведення комісійного обстеження закладів освіти та закладів торгівлі щодо дотримання карантинних обмежень

 

На виконання Протоколу позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.08.2020 №29, комісійно обстежено 4 заклади освіти щодо організації протиепідемічних заходів: Малинівський та Нововороб’ївський НВК, Гранітнянську та Українківську ЗОШ.

Детальніше...

Виявлено та знешкоджено вибухонебезпечні предмети

 

10.09.2020 року на території Малинського району саперною групою ДСНС України в Житомирській області було знешкоджено вибухонебезпечні предмети часів другої світової війни: - на території Ворсівської сільської ради в лісовому масиві біля с.Візня – виявлено артилерійський снаряд (діаметром 76 мм) – 1 шт.;

- на території Владівської сільської ради на полі поблизу с.Владівка виявлено мінометну міну (діаметром 82 мм) – 1 шт. та артилерійський снаряд (діаметром 76 мм) – 1 шт.

Обережно, гриби та інші небезпечні знахідки!

Гриби - небезпечні дарунки лісу!

В Україні традиційно вересень – сезон масового збирання грибів. Мало знайдеться таких людей, які не люблять не лише ласувати грибами, а й збирати їх, адже для багатьох збирання грибів – це традиційне, захопливе полювання, яке іноді називають «тихим». Іноді під час такого «тихого» полювання, можна натрапити на небезпечні знахідки, такі як вибухонебезпечні предмети, детонація яких може призвести до дуже тяжких наслідків. Вирушаючи за грибами наодинці або сім’єю радимо дотримуватись кількох не складних порад.

Детальніше...

Щодо проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

ПОПЕРЕДЖЕННЯ Пероральна вакцинація проти сказу!

Малинське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  інформує, що відповідно   до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21 серпня 2020 року № 546 на території Житомирської області, в першій декаді вересня, планується  проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних  тварин проти сказу.

Детальніше...

Про проведення комісійного обстеження закладів торгівлі та громадського харчування щодо дотримання карантинних обмежень

   Відділ цивільного захисту, енергетики, захисту довкілля та розвитку території райдержадміністрації повідомляє:

  31 липня 2020 року мобільною групою в складі  Гвоздецького В.Ф. – начальника  Малинського РУ ГУ ДПСС в  Житомирській області, Кривець Н.В. – начальника відділу Малинського РУ ГУ ДПСС в  Житомирській області, Панічук Н.М.- начальника відділу цивільного захисту, енергетики, захисту  довкілля та розвитку території Малинської РДА, Стужука Д.М.– дільничного офіцера поліції, старшого лейтенанта Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП у Житомирській області, проведено комісійне обстеження суб’єктів господарювання щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). 

Детальніше...