Цивільний захист

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

29 листопада 2016 року у малій залі засідань  райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний  винесено 4 питання, а саме:

- про підвищення безпеки дорожнього руху в районі;

- про стан проведення інвентаризації артезіанських свердловин та практичних заходів щодо їх експлуатації на території Малинського району;

- про підсумки роботи щодо створення в районі формувань добровільної пожежної охорони та затвердження переліку суб’єктів господарювання та населених пунктів району, де рекомендується створення добровільної пожежної охорони;

- про затвердження плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів ЦЗ на підприємствах, установах, організаціях Малинського району.

По кожному з піднятих питань прийняті відповідні рішення (додаються).

Вкладення:
Скачати цей файл (perelik.doc)perelik.doc40 Кб