Цивільний захист

Районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула важливі питання

31 липня 2017 року в Малій залі райдержадміністрації відбулась районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний комісії було винесено три питання, а саме:

- про стан протипожежного захисту та готовність об’єктів освіти до нового навчального 2017/2018 року;

- про безпечну експлуатацію котелень в дошкільних та загальноосвітніх закладах району;

- про порушення охоронних зон газових мереж та їх забудови, забезпечення сталого функціонування об’єктів газотранспортної системи, технічний стан внутрішньо будинкових систем газопостачання, газовикористовуючих агрегатів і установок, газових приладів житлових будинків, ветиляційних та димових каналів.

По кожному питанню комісією були заслухані керівники служб та організацій району і прийняті відповідні рішення.