Цивільний захист

Засідання комісії ТЕБ та НС

09 серпня 2016 року у малій залі райдержадміністрації відбулося чергове  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглянуто питання щодо:

- проведення нетехнічного розмінування територій Малинського району;

-  проведення заходів щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору економіки під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2016 року.

- забезпечення протипожежного захисту об’єктів освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту району,

- забезпечення населення якісною та безпечною для здоров'я питною водою.

Начальник Малинського міськрайонного управління ДС НС України в Житомирській області інформував про стан з пожежами в районі та загибелі на них людей протягом 2016 року, а також про створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони на території району.

По кожному з піднятих питань були прийняті конкретні рішення (протокол додається).

Вкладення:
Скачати цей файл (protocol.doc)protocol.doc116 Кб