Цивільний захист

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

15 вересня 2016 року в Малому залі райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному були питання протипожежного захисту об’єктів освіти району в новому навчальному році, стану виконання заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них, а також про запобігання травматизму під час виробничої діяльності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

По кожному з піднятих питань були прийняті конкретні рішення (протокол додається).

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 вересня 2016 року №5 відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації закликає власників приватних домоволодінь району не виконувати самостійно роботи з очищення каналізаційних колодязів приватних будинків. Залучайте до виконання цих робіт лише спеціалізовані організації, які мають необхідний дозвіл!

Пам’ятайте, що нехтування власною безпекою може призвести до непоправних наслідків!

Вкладення:
Скачати цей файл (protokol.doc)protokol.doc87 Кб