Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Розміри державних допомог на 2021 рік згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік»

Статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет України на 2021 рік”   (далі ‒ Закон) установлено у 2021 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2021 року ‒ 2 189 гривень, з                            1 липня ‒ 2 294 гривні,  з 1 грудня ‒ 2 393 гривні,

Детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!!

До уваги громадян!

 

З 01 січня  2021 року змінено порядок подання заяв  для призначення державних допомог, пільг та житлових субсидій та компенсаційних виплат.  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 28 жовтня 2020 р. № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».

Детальніше...

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ ТА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!!!

 Управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації повідомляє, що залишки коштів, що обліковуються на рахунку Мінсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк» для виплати пільг / житлових субсидій за обліковими записами пільговиків / отримувачів житлових субсидій станом на 01.06.2020 і за якими не було звернень пільговиків / отримувачів житлових субсидій щодо її виплати 20.12.2020 року припиняються обліковуватись АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків / отримувачів субсидій та протягом двох робочих днів будуть повернуті на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Детальніше...

Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Управління  праці та соціального захисту населення  Малинської районної державної адміністрації повідомляє про те, що з 01.09.2020р. запрацював новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги пакунок малюка.

Деталі щодо механізмів реалізації та алгоритм дій для отримання допомоги – у інфографіці.

Детальніше...

До уваги учасників антитерористичної операції

Психологічна реабілітація учасників АТО та їх сімей

Управління праці та соціального захисту населення  Малинської районної державної адміністрації  повідомляє, що постановою  Кабінету  Міністрів України від 27.12.2017 №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях  (далі – Порядок). 

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.doc)Додаток.doc43 Кб

Детальніше...