Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Вакансії

Садиба «Полісся» вчить любити й розвивати країну

 У рамках програми заходів Житомирської обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні удруге на Малинщині пройшов інфотур «У гості до малинчан», спрямований на популяризацію  туристичного потенціалу Малинського району.

  Минулого літа відбувся аналогічний інфотур з акцентом на формах підприємництва, зайнятості у галузі сільського зеленого туризму; на різноманітті об’єктів мережі й туристичних маршрутів.

 Цього ж разу, відвідавши дендропарк і музей Малинського лісотехнічного коледжу, Малинську паперову фабрику - Вайдманн, група журналістів різних регіонів основну частину заходу провела у садибі «Полісся» у селі Рудня-Вороб’ївська.

 На неформальній прес-конференції власники садиби – Михайлов Сергій Олександрович та  його дружина Лариса Семенівна – не лише відповіли на запитання журналістів, а й подарували кілька годин  спілкування на тему  ініціативності й підприємництва, власної відповідальності кожного українця за покращення свого й загальнонаціонального становища, добробуту.

 Усе почуте було переконливо проілюстроване предметним результатом зусиль працьовитої творчої підприємливої родини, котра переїхала кілька років тому з Маріуполя, купила сільську хату, потім – ще одну, заснувавши на базі цих об’єктів мальовничий комплекс відпочинку, вклавши в цей ризикований і все більш популярний проект всі свої матеріальні ресурси, свою творчу фантазію і прагнення власними зусиллями творити свою Україну.