Запобігання корупції

Про порушення ЗУ "Про запобігання корупції" можна повідомити за телефоном 5-11-63

Малинська районна державна адміністрація співпрацює з особами, які добровільно повідомляють про можливі факти корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави ( частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» ).

Повідомлення  про порушення  вимог Закону можуть надати :

працівники райдержадміністрації щодо іншої особи ;

особи (громадські організації) щодо працівників райдержадміністрації.

Повідомлення підлягає розгляду якщо інформація в ньому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплені доказом.

Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом  з питань запобігання та виявлення корупції  апарату райдержадміністрації   згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення може бути надано :

без зазначення авторства ( анонімно ) – термін розгляду не більше 15 днів з дня отримання, може бути продовжений керівником до 30 днів.

із зазначенням авторства (Законом не передбачений термін розгляду).

Повідомлення може бути надано : письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу райдержадміністрації: пл.Соборна, 6а м.Малин  11601;

за телефоном : 5-11-63( головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  апарату райдержадміністрації)

Питання, які найчастіше є предметом повідомлень:

порушення вимог щодо подання декларації  та додаткових заходів здійснення   фінансового  контролю;

порушення антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ;

порушення обмежень, передбачених антикорупційним законодавством щодо одержання подарунків,  сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності,   спільної роботи близьких осіб,  використання службових повноважень чи свого становища;

порушення додержання вимог Закону та етичних норм поведінки;

порушення вимог Закону: щодо проведення спеціальної перевірки,  прозорості та доступу до інформації, щодо   заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.