Шановні громадяни!

Ви можете надіслати на електронну адресу  Малинської  районної державної адміністрації  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  електронне звернення  за формою:

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Голові Малинської районної державної

адміністрації

(Прізвище, ім’я, по-батькові громадянина)

_________________________________

(Місце проживання)

(Телефон, електронна пошта)

(суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги)

(дата подання звернення)

Електронне звернення,  отримане за допомогою  Інтернету, засобів електронного зв’язку (електронне звернення), перед реєстрацією роздруковується на папері.

Електронне звернення приймається на визначену  електронну адресу. Датою подання електронного звернення є дата надходження звернення на  електронну адресу. Якщо електронне звернення надійшло у неробочий день та час, то датою подання  вважається наступний після нього робочий день. У разі коли для розгляду  електронного звернення по суті необхідно зазначати персональні дані  заявника  або інших  осіб, за винятком тих, що містяться у зверненні, заявнику пропонується звернутися з усним  або письмовим  зверненням.